Od ponad 40 lat zaopatrujemy firmy instalatorskie w wysokiej jakości produkty. Bezpieczeństwo Klientów jest naszym priorytetem działania, dlatego sami testujemy i badamy produkty, które oferujemy naszym Klientom. Obserwujemy światowe trendy i mody w branży instalatorskiej, a następnie kreujemy własne wzorce w handlu, dzięki którym nasi Klienci stabilnie rozwijają swoje biznesy. 

Polityka prowadzonego przez nas biznesu zobowiązuje nas do składania przejrzystych ofert, dzięki czemu od czterech dekad owocnie współpracujemy z wieloma dostawcami i klientami. 

Doradzamy Klientom najlepsze rozwiązania mając kluczowy wpływ na rozwój ich biznesów. Oferujemy produkty zarówno marek własnych jak i wybranych na bazie testów i badań innych producentów. Pokazujemy klientom, że można lepiej, czyli bezpieczniej i komfortowo zaopatrywać się w produkty instalatorskie, dzięki czemu mogą sprawnie realizować prowadzone inwestycje. 

Cenimy czas naszych Klientów, dlatego uruchomiliśmy autorską platformę B2B zwaną „Platformą Internetową III Generacji”. Dzięki naszej platformie Klienci szybko i sprawnie mogą dokonać zakupu potrzebnego asortymentu.

Nie jesteśmy korporacją, dzięki czemu działamy szybko i elastycznie. Potrafimy dobrze obsłużyć zarówno małe, średnie oraz duże firmy.

ISKO posiada duży potencjał magazynowy wysokiego składowania o powierzchni 4500 m2 usytuowany w 3 lokalizacjach na terenie województwa śląskiego. Dzięki dobrze skomunikowanym magazynom i sprawnie działającego działu logistyki jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby naszych Klientów dostarczając im potrzebny asortyment w możliwie najkrótszym czasie.

W ramach marki ISKO działają handlowe marki własne  TAURUS, TAUR i SUNRAD oferujące klientom szeroką gamę różnorodnych produktów wytwarzanych przez ISKO oraz partnerów zewnętrznych. Dodatkowo ISKO oferuje uznane w branży sanitarnej produkty innych producentów.